Viking interactive

Hakkımızda

Hakkımızda

MUR-DER Deri Sanayi A.Ş, babadan oğla geçen 400 yıllık bir aile geleneğinin sonucu olarak 1978 yılında Bursa Soğanlıköy’de kuruldu. 2008 yılında Bursa Deri İhtisas OSB’deki 10 bin metrekare kapalı alana sahip yeni binasına taşınarak, hem kapasite artırımını hem de modernizasyonunu ve teknolojik gelişimini gerçekleştirdi. MUR-DER Deri, yıllık 6 milyon SQFT üretim kapasitesine sahip tam entegre tesisinde ayakkabılık, çantalık ve aksesuarlık deri üretimi yapmaktadır.

MUR-DER Deri’nin en büyük hedefi, geçmişten gelen bilgi birikimini teknolojik gelişmelerle birleştirerek, en yüksek kaliteli ürünleri, sürdürülebilir rekabet şartlarında müşterilerine sunmaktır.

Bu anlayışla, ham deri alımından paketlemeye kadar tüm üretim zincirinin pek çok aşamasında yapılan kalite kontroller ile belirli standart seviyelerine ulaşılmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışan MUR-DER, müşteri talepleri odaklı üretim anlayışı ile güncel trende uygun ürünler ve renkler üretmektedir.

Yaş imalatların yapıldığı tabakhane ve üst boyamaların yapıldığı finisaj bölümlerinde bulunan iki ayrı laboratuarda, yeni ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir.

MUR-DER Deri, Bursa Deri İhtisas OSB’nin bünyesinde bulunan tam teşekküllü arıtma tesisi ile, Çevre Yönetmelikleri’ne bağlı ve Avrupa Birliği kriterlerine uygun kimyasallar kullanarak çevreye ve insan sağlına duyarlı bir yalın üretim anlayışını benimsemiştir.